Bilgili ve yaptığı işte başarıyı hedefleyen kadrosuyla promosyon, reklam ve tanıtım sektörünün lider pozisyonuna yükselmeyi hedefleyen Sezar Ajanda, Promosyon ürünleri’nin tüm branşlarında faaliyet gösteren ve danışmanlık yapan yapısının yanında, üretim ve imalat yapan profesyonel kadrosu, araştırmacı ve danışman ekibiyle sektörde ilklere imza atan, yeni teknolojiye ve gelişmelere açık bir Promosyon ürünleri kuruluşu olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir….
    SEZAR AJANDA teknolojik gelişmeleri ve sektördeki yenilikleri yakından takip eden yönetim kadrosunun tek yetkili ismi Süleyman SEZER, her geçen gün daha kaliteli hizmet sunmanın çabası içerisinde olup; 500m2 İmalathanesi ile üretim yapmakta olup, 30m2 showroom ile ürünlerimizi sizlere sunmaktayız.
    Müşterilerimizin kendi sektörlerinde başarıları için değer sağlamak amacıyla teknolojik gelişmeleri izleyip uluslararası kalite standartlarında hizmet vererek ve üretim yaparak lider olmaya devam etmek. Müşterilerimize istenilen hizmeti istenilen zamanda ve istenilen kalitede temin ederek sektöründe bir Türkiye Markası olmak.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment