Sezar Ajanda Hakkında

SEZAR AJANDA Reklamın geriye dönüşünü sizlerle paylaşıp hedef kitlenize en uygun ürünü sunar. Tasarımda yaratıcılığını her zaman çağın ilerisinde tutan çizgisiyle renklere dökerek en kaliteliyi ve en ucuza sunma anlayışı ile yoluna devam etmektedir.
 
    Bilgili ve yaptığı işte başarıyı hedefleyen kadrosuyla promosyon, reklam ve tanıtım sektörünün lider pozisyonuna yükselmeyi hedefleyen Sezar Ajanda, Promosyon ürünleri’nin tüm branşlarında faaliyet gösteren ve danışmanlık yapan yapısının yanında, üretim ve imalat yapan profesyonel kadrosu, araştırmacı ve danışman ekibiyle sektörde ilklere imza atan, yeni teknolojiye ve gelişmelere açık bir Promosyon ürünleri kuruluşu olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir….
    SEZAR AJANDA teknolojik gelişmeleri ve sektördeki yenilikleri yakından takip eden yönetim kadrosunun tek yetkili ismi Süleyman SEZER, her geçen gün daha kaliteli hizmet sunmanın çabası içerisinde olup; 500m2 İmalathanesi ile üretim yapmakta olup, 30m2 showroom ile ürünlerimizi sizlere sunmaktayız.
    Müşterilerimizin kendi sektörlerinde başarıları için değer sağlamak amacıyla teknolojik gelişmeleri izleyip uluslararası kalite standartlarında hizmet vererek ve üretim yaparak lider olmaya devam etmek. Müşterilerimize istenilen hizmeti istenilen zamanda ve istenilen kalitede temin ederek sektöründe bir Türkiye Markası olmak.